Menu
Your Cart

İade ve Teslimat

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürün DEĞİŞİMİ gerçekleştirebilirsiniz.sitemizde ürün İADESİ yapılmamaktadır Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız değişimlerde  ise, değişim süreniz 7 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim ve iade yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin değişimini sağlayabilirsiniz. 
    -değişim yapacağınız ürünü,  paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, YURTİÇİ KARGO ile tarafımıza ulaştırınız.
    -değişim ürününü gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden yurtiçi Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. önemli not değişimlerde KARGO VE KAPIDA ÖDEME ÜCRETLERİ müşteriye aittir.
    - Ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde değişim yapılabilir
değişim , ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, değişim şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, değişim yapılır.

ÖNEMLİ NOT değişimlerde kargo ve kapıda ödeme ücreti alıcıya aittir  
Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, değişim işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak değişim işlemi ile yeniden başlayacaktır. DEĞİŞİM ADRESİ: EŞARP ŞAL EVİ meydan mah gülistan cad no 119 BATMAN-MERKEZ

ESARPSALEVİ.COM üyelerinin "Sebep Göstermeden DEĞİŞİM YAPMA SÜRESİ" 7 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gündür .  

Ürünün DEĞİŞİM şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra ESARPSALEVİ.COM tarafından  DEĞİŞİM işlemi gerçekleştirilir. siparişlerinizi

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer  “Hesabım“ sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi “Mesaj göndermek istiyorum” butonuna tıklayarak , telefon açarak ya da murat.72@windowslive.com adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.